Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/bitrix/ext_www/blog/wp-content/themes/baskerville-2-wpcom/functions.php on line 322

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/bitrix/ext_www/blog/wp-content/themes/baskerville-2-wpcom/functions.php on line 322

Warning: file_get_contents(https://joule.ua/api/header): failed to open stream: operation failed in /home/bitrix/ext_www/blog/wp-content/themes/baskerville-2-wpcom/functions.php on line 322
Пошук
Головна » База знань » Часті питання » Домашні станції » Рейтинг Tier 1, Tier 2 та Tier 3 для сонячних панелей - що потрібно знати

Рейтинг Tier 1, Tier 2 та Tier 3 для сонячних панелей – що потрібно знати

Рейтинг Tier 1 – це дуже хороший показник якості продукту, який ви отримаєте. Але рейтинг не стосується безпосередньо панелей. Йдеться саме про виробника.


3 факти, які потрібно знати про рейтинг Tier 1.

 

  1. Рейтинг Tier присвоюється компанії (бренду), а не кінцевому продукту.
    Компанія із рейтингу Tier 1 може випускати широкий асортимент обладнання: як якісне преміум обладнання, так і менш якісне – бюджетне обладнання.
  2. Рейтинг Tier – створений для банків, а не для кінцевих клієнтів
    Шкала рейтингу Tier організована компанією Bloomberg і використовується для визначення рейтингів виробників сонячних панелей з точки зору їхньої фінансової привабливості та стабільності.
  3. Рейтингу Tier 1 нема у відкритому доступі
    Доступ до рейтингу Tier 1 платний. Bloomberg не публікує рейтинг в мережі і не дозволяє своїм підписникам розголошувати цей рейтинг. Хоча в Інтернеті є багато різних списків рейтингу Tier 1, проте вони можуть не відповідати дійсності.

 

Яка різниця між Tier 1, Tier 2 та Tier 3?

Згідно даних Pike Research, між виробниками різних рівнів є наступна різниця:

Різниця між рейтингами Tier 1, Tier 2 та Tier 3

 

Tier 1.

Виробники модулів першого рівня – це ті компанії, які постачали власну продукцію власного виробництва для п’яти різних проектів, які протягом останніх двох років були профінансовані п’ятьма різними банками.
При цьому банки не фінансують дорогі проекти, якщо обладнання може вийти з ладу в короткостроковій перспективі. Таким чином, можна зробити висновок, що сонячні панелі від виробників Tier 1 – це обладнання, яке може якісно працювати згідно заявленому терміну служби, а це зазвичай 25 років.

Зазвичай до цього рейтингу попадають такі бренди як Jinko, Trina, JA Solar, Canadian Solar, Longi Solar, Hanwha Q Cells, SolarWorld. Список значно ширший (бл 20 – 30 брендів), але він дуже динамічний – навіть ТОПові бренди часто покидають цей рейтинг.

 

Tier 2.

Виробники модулів другого рівня – це компанії, які можуть випускати таке ж якісне обладнання, як і компанії із рейтингу Tier 1, просто на даний момент ці компанії не досягли якихось необхідних параметрів, щоб вийти в Tier 1.

 

Tier 3.

До виробників модулів третього рівня – відноситься близько 90% виробників сонячних панелей. Те що ці компанії входять до рейтингу Tier 3 – не означає, що їхня продукція неякісна. Зазвичай вони купують фотоелементи у тих же виробників із рейтингу Tier 1.
Але у компаній із рейтингу Tier 3 і справді значно вищі шанси на те, що вони в найближчому майбутньому можуть зникнути. А це, відповідно, вестиме до того, що компанія не зможе нести свої гарантійні зобов’язання.

 

Чи потрібно довіряти рейтингу Tier 1?

 

Однозначно, краще вибирати виробника, який входить до рейтингу Tier 1. Одна із причин – це відповідність заявленим характеристикам:


Реальна ефективність модулів першого рівня зазвичай відповідає зазначеним технічним характеристикам. В той же час, якщо ж ви купуєте панелі невідомого виробника, то вказана ним ефективність (напр. 20% ККД) може абсолютно не відповідати дійсності.

 

Але варто також пам’ятати, що гарантійні зобов’язання для кінцевих клієнтів несуть не виробники, а монтажники чи дистриб’ютори.

Наприклад, не всі виробники із рейтингу Tier 1 мають офіційних представників в Україні. Відповідно, перед тим як купувати модулі першого рівня, потрібно дізнатися у покупця хто нестиме перед вами гарантійні зобов’язання. Зазвичай це роблять офіційні дистриб’ютори. Переглянути які бренди сонячних панелей мають оф. дистриб’юторів можна в нашому рейтингу сонячних панелей.

Також варто пам’ятати, що якість роботи сонячної станції в першу чергу залежить від якісного монтажу та налаштування. Тому при виборі монтажника сонячних панелей обов’язково ознайомтеся із їхнім портфоліо та відгуками про їхню роботу. Ознайомитися із цією інформацією можна у нашому рейтингу монтажників сонячних панелей.

 

Рейтинг Tier 1, Tier 2 та Tier 3 для сонячних панелей – що потрібно знати
4 (80%) 4 votes

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/bitrix/ext_www/blog/wp-content/themes/baskerville-2-wpcom/functions.php on line 326

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/bitrix/ext_www/blog/wp-content/themes/baskerville-2-wpcom/functions.php on line 326

Warning: file_get_contents(https://joule.ua/api/footer): failed to open stream: operation failed in /home/bitrix/ext_www/blog/wp-content/themes/baskerville-2-wpcom/functions.php on line 326