image

Сонячна станція для шкіл, лікарень, ОТГ: що потрібно знати?

Для прогресивних територіальних громад, директорів шкіл чи лікарень є можливість долучитися до розвитку сонячної енергетики і при цьому отримати додатковий дохід.

Оскільки школи та лікарні - це неприбуткові організації, то заробляти на продажу сонячної енергії по “зеленому” тарифі вони не можуть. Проте є дві альтернативи, якими можна скористатися:

  • 1Здати дах в оренду інвесторами для будівництва сонячної станції
  • 2Збудувати невелику сонячну станцію для власних потреб залучивши грант чи держфінансування

У першому випадку, дах вашого приміщення повинен відповідати декільком вимогам: дах повинен бути такої площі, щоб на ньому можна було розмістити сонячну станцію від 100 кВт (від 700 м²), а також електричну лінію, яка зможе прийняти цю потужність.

У другому випадку, вам потрібно збудувати сонячну станцію такої потужності, щоб навіть у вихідні дні заклад міг повністю споживати 100% виробленої ел.енергії. А оскільки термін окупності такої інвестиції буде більше 10 років (при нинішніх цінах), то будівництво такої станції доцільно починати лише при грантовій чи державній підтримці.

Для пошуку інвестора, якому можна здати дах в оренду, можете написати запит на support@joule.ua.

Інвесторам дуже важливо, щоб місцева влада їх підтримувала.

Тому якщо ви бажаєте залучити потужного інвестора і готові реально допомогти йому в проходженні всіх бюрократичних процедур, напишіть лист на support@joule.ua, і ми знайдемо вам надійного інвестора.

Часті питання

Наша база знань

Новини

Всі новини