UTEM SOLAR

В процесі виконання: 0
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

За 7 років роботи на ринку сонячної енергетики компанія UTEM SOLAR зарекомендувала себе як лідера українського ринку з надання послуг альтернативного енергозабезпечення. Ми виконуємо повний спектр робіт при будівництві комплексних систем енергоживлення приватних будинків. Компанія самостійно імпортує сонячні батареї, автономні та мережеві інвертори, акумулятори та інші комплектуючі для сонячних електростанцій з таких країн як Німеччина, Австрія, Китай, Японія, Корея та Нідерланди.

Центральний офіс: Київ, вулиця Архітектора Вербицького 1П

image

Офіс №2: Київ, вулиця Зрошувальна 15

image

Компанія працює з обладнанням таких брендів:

Інвертори: Fronius, SMA, Huawei, Victron Energy Сонячні панелі: ReneSola, JA Solar, IBC Solar, LG Solar, Jinko Solar, Hanwha Q CELLS, AmeriSolar

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Відгуки:

+Анатолій

09.08.2018

Дякую компанії UTEM Solar, та особисто Сергію, за допомогу із будівництвом станції. Хлопці змонтували першу чергу станції за один день. Також допомогли переробити деякі дефекти, які залишилися після майстрів з РЕМу. Обладнання та якість робіт - на високому рівні. Рекомендую! За домовленістю добудували другу чергу станції, якістю і строками виконаних робіт залишився задоволений.

image
image