UTEM SOLAR

В процесі виконання: 0
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Компанія UTEM SOLAR працює на українському ринку відновлюваної енергетики з 2011 року. За цей час ми встановили більше 6-ти мегават мережевих сонячних електростанцій на приватних будинках та ділянках. Також портфоліо виконаних проектів налічує більше 30-ти об`єктів безперебійного та автономного живлення. На сьогоднішній день в штаті компанії постійно працює до 20-ти співробітників. Завдяки наявності власного парку підйомної техніки ми здатні здійснювати монтаж і запуск в роботу сонячних електростанцій навіть у важкодоступних місцях, причому це ніяк не впливає на вартість робіт по встановленню устаткування, що є додатковою перевагою перед конкурентами. Сьогодні ми самостійно імпортуємо: - сонячні батареї; - мережеві інвертори; - автономні та гібридні інвертори; - акумуляторні батареї. - літієві системи зберігання енергії - кабельно-провідникову продукцію Сьогодні компанія UTEM SOLAR займається наданням наступних послуг: 1. Консультування з використання устаткування на відновлюваних джерелах. 2. Реалізація окремих компонентів та готових комплектів для сонячних електростанцій. 3. Постачання необхідного обладнання під замовлення. 4. Встановлення сонячних електростанцій для приватних господарств, малого та середнього бізнесу. 5. Здійснення наладки, запуску та введення в експлуатацію сонячних електростанцій. 6. Здійснення сервісного та гарантійного обслуговування.

Центральний офіс: Київ, вулиця Архітектора Вербицького 1П

image

Офіс №2: Київ, вулиця Зрошувальна 15

image

Офіс №3: Чернігів, Любецька вулиця 42 , оф.Чернігів, Любецька вулиця 42

image

Компанія працює з обладнанням таких брендів:

Інвертори: Fronius, SMA, Huawei, Victron Energy, SolarEdge Сонячні панелі: JA Solar, IBC Solar, LG Solar, Jinko Solar, Hanwha Q CELLS, AmeriSolar, Canadian Solar

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Відгуки:

+Анатолій

09.08.2018

Дякую компанії UTEM Solar, та особисто Сергію, за допомогу із будівництвом станції. Хлопці змонтували першу чергу станції за один день. Також допомогли переробити деякі дефекти, які залишилися після майстрів з РЕМу. Обладнання та якість робіт - на високому рівні. Рекомендую! За домовленістю добудували другу чергу станції, якістю і строками виконаних робіт залишився задоволений.

image
image