ТОВ "КБ Енерджи"

В процесі виконання: 1
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Компанія КБ «Енерджі» займається встановленням сонячних електростанцій з 2014 року. Висококласні співробітники підприємства здійснюють повний комплекс послуг з реалізації, монтажу, запуску, наладці сонячних електростанцій. Також компанією здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування змонтованого обладнання. Наша компанія надає свої послуги як юридичним, так і фізичним особам. Завдяки наявному власному проектному відділу клієнт отримує повний розрахунок потужності необхідного обладнання, терміни його встановлення, вартість робіт і самого обладнання, а також терміни окупності. Доставлення агрегатів до об’єкта здійснюється власним автотранспортом, який спеціально обладнаний для безпечної перевозки товару. Спеціалісти нашої компанії першими на території Київської області здійснили підключення «зеленого тарифу» для приватного господарства. Також компанія першою запустила в роботу сонячну електростанцію, що працює по «зеленому тарифу» в місті Києві для юридичної особи. Філософією і кредо нашої компанії є екологія і майбутнє. Спеціалісти компанії одними з перших в Україні почали займатись впровадженням проектів сонячних електростанцій, що дало можливість багатьом приватним та комерційним господарствам відмовитись від високих комунальних тарифів і перейти до використання «чистої», а, головне, безкоштовної енергії. Чому вигідно співпрацювати з компанією КБ «Енерджі»: 1. Партнерство з Укргазбанком дає можливість компанії пропонувати клієнтам гнучкі фінансові інструменти. 2. Спеціалісти компанії мають величезний досвід з розробки проекту монтажу та запуску обладнання в роботу і здійснюють супровід покупців на всіх етапах реалізації проекту побудови сонячної електростанції. 3. Ми завжди раді допомогти порадою щодо технічних та фінансових питань встановлення обладнання та експлуатації сонячної енергії. 4. Завдяки тому, що ми не орієнтовані на великі промислові підприємства, ми здійснюємо співпрацю як з юридичними особами, так і з невеликими приватними об’єктами. 5. Величезний досвід у сфері відновлюваних джерел енергії дозволив реалізацію більш ніж 100 проектів сонячних електростанцій, серед яких є як дахові, так і наземні. 6. Здійснюємо монтаж сонячних електростанцій широкого спектра складності (від самих простих до найскладніших. Співпраця з нами дасть вам можливість в короткі терміни встановити систему, запустити її і забезпечити себе безперебійним джерелом чистої та безкоштовної енергії.

Центральний офіс: Київ, проспект Миколи Бажана 1М , оф.25

image

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Портфоліо:

Замовлення у процесі виконання:

Наземна Комерційна СЕС 175 кВт (лише монтаж)
Київська обл.
Вартість виконання: 9700$

Відгуки:

+Вячеслав

17.05.2017

Спасибо ребятам. Наверное единственные из всех кого набирал - предоставили расчеты выработки, предложили проанализировать качество сети перед установкой. Приехали на своей брендированной машине, ребята в форме с хорошим инструментом. Все быстро и нормальная стоимость без дополнительных платежей. Дали советы по оптимизации потребления. В работе проект солнечной станции на крыше офиса. Спасибо.

+Олександр

23.10.2017

Все чудово. Дуже добре спілкування. Монтаж 23 кВт зробили за 2,5 дні. Окрема подяка директору компанії - Олегу, який приїжджав до мене декілька разів із Києва. Рекомендую всім цю компанію.

+Михайло

11.09.2018

Спеціалісти компанії встановили і налаштували станцію оперативно і якісно. Затримало отримання зеленого тарифу обленерго, з яким важко було вирішити деякі питання.

image
image