Solar-Is (ФОП Зінченко Ігор)

В процесі виконання: 0
Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Нашим підприємством «Solar-Is» постачається устаткування для монтажу мережевих та автономних сонячних електростанцій (як дахових, так і наземних). Ми проводимо: • консультації для клієнтів; • розробку технічної документації; • оформлення «зеленого тарифу» для приватних домогосподарств» (потужність електростанції до 30 кВт); • розробку проекту сонячних станцій; • доставку та монтаж станції, а також пусконалагоджувальні роботи і введення електростанції в експлуатацію; • встановлення інтернет-моніторингу (незалежно від типу інвертора). Замовнику електростанції від 10 кВт (100 тис. грн) доставимо обладнання по Україні безкоштовно. Принциповою позицією нашого підприємства є – дотримуватись всіх відповідностей і вимог, що встановлені виробником обладнання. Ми використовуємо тільки перевірені кріплення, що пройшли всі необхідні тести. Компанія гарантує високу кваліфікацію персоналу і найвищу якість робіт по встановленню і введенню станції в експлуатацію. На все обладнання розповсюджується гарантія компанії-виробника. Solar-Is (ФОП Зінченко Ігор) здійснює повний комплекс послуг (монтує сонячну електростанцію «під ключ»). Кожен потенційний клієнт може отримати всю інформацію, яка його цікавить щодо обладнання, його потужності, функціоналу, вартості тощо. Ми здійснюємо монтаж станції таким чином, щоб клієнт в подальшому міг її вдосконалювати чи розширювати. У нас широкий вибір обладнання для сонячних електростанцій, що дозволяє обрати для клієнта станцію, яка найбільше підійде до його потреб. Все обладнання сертифіковане і має всі необхідні дозволи, що дозволяє нам забезпечувати повну юридичну гарантію проектів. Наші спеціалісти мають величезний досвід в реалізації проектів різноманітного рівня складності. Перед тим, як продати клієнту обладнання наші спеціалісти проводять попередні розрахунки потужності і вартості. Крім того, наша компанія розробила декілька попередніх проектів (основ), які надалі, за бажанням клієнта можуть коригуватись під його потреби чи побажання. У нас немає загального плану кріплень – до розробки всіх схем кріплень фахівці підходять індивідуально, розробляючи конкретну схему під конкретного споживача. При монтажі враховуються всі необхідні характеристики території, потужність електростанції, а також особливості кліматичних умов. Крім того, монтаж здійснюється з урахуванням кожного побажання клієнта і в стислі, наперед обговорені терміни.

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

  • Компанія будує: домашні СЕС

Компанія працює з обладнанням таких брендів:

Інвертори: Omron, Growatt, LogicPower, Zeversolar, Altek, Solis (Ginlong) Сонячні панелі: Altek, JA Solar, LONGi Solar, Risen, Perlight

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Відгуки:

+Владислав

10.05.2017

Автономна СЕС змонтована 08.05.2017 р. Виконавець роботи дуже відповідально віднісся до мойого замовлення, провів підготовчі роботи, постійно надавав необхідні консультації. Монтаж та налагодження виконав швидко та якісно. Рекомендую всім!

+Олександр

25.05.2017

Обравши Зінченка Ігора виконавцем свого проекту я не пошкодував жодної секунди. Його підход до клієнта вирізняється тим, що він може спочатку уважно вислухати його побажання та пріорітети, і тільки потім, в залежності від фінансових можливостей клієнта, пропонувати йому можливі варіанти. Він не тільки зміг порадити мені обрати необхіде устаткування для майбутньої сонячної станції, а й допоміг знайти його на ринку за досить привабливими цінами. Всі розуміють непросте відношення всіх без винятку Обленерго до таких ситуацій, як встановлення Зеленого тарифу для конкретного споживача. Так от, Ігор взяв на себе всі паперові узгодження з Київобленерго та досить успішно їх вирішував. Для зайнятого клієнта це надзвичайно важливо. Тепер, що стосується монтажу. В мене були досить жорскі умови до способу та вартості монтажу на металочерепицю, але Ігор Зінченко і з цим завданням успішно впорався. Я думаю, вартість його монтажу в декілька разів нижча за ту, що пропонується на ринку, хоча до якості в мене претензій нема. Все зроблено акуратно та надійно, а надійність починалася з оцінки міцності даху будинку, де було здійснено його посилення за допомогою встановлення додаткових кріплень. Підсумовуючи хочу рекомендувати Ігора Зінченка як достатньо професійного спеціаліста з вибору та встановлення обладнання для сонячних станцій для самих різноманітних клієнтів, починаючи з бюджетних варіантів, і закінчуючи високотехнологічними проектами потужністю в 1 Мватт. Він знає, де знайти як недороге, бувше у використанні, але досить надійне та непогане обладнання з Європи, так і нове, тільки що з конвейєра; а ми знаємо, якими темпами в наш час розвивається галузь альтернативної енергетики.

image
image