ІМЦ Теплоціль

В процесі виконання: 0
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Інженерно-монтажний центр "Теплоціль" має великий досвід з надання послуг в галузі встановлення та введення в експлуатацію обладнання з альтернативної енергетики. Наша команда готова взятись за об'єкт будь-якої складності деінде в Україні та провести роботи з проектування, інсталляції та введення в експлуатацію: - мережевих сонячних електростанцій; - СЕС під "Зелений тариф" як для приватних домогосподарств, так і для юридичних осіб з оформленням "під ключ". - автономних сонячних електростанцій для приватних домогосподарств; - мережевих сонячних електростанцій; - геліосистем для гарячого водопостачання, підігріву басейну та опалення; Ми працюємо з великим асортиментом обладнання провідних європейських та азіатських виробників, та готові укомплектовати станцію якісним обладнанням як середньобюджетного, так і преміального сегменту: - фотоелектричні модулі (Trina Solar, Hanhwa Q-Cells, SunPower, Panasonic, Sharp, Canadian Solar, Abi-Solar та ін.) - інвертори (SMA, Fronius, Solar Edge, ABB, Kaco та ін.) - захисне обладнання (ETI, ABB). Надаємо та виконуємо гарантійні зобов'язання, підтримуємо сервісне обслуговування об'єктів після закінчення гарантійного терміну.

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Центральний офіс: Львів, вулиця Городоцька 140

image

Компанія працює з обладнанням таких брендів:

Інвертори: SMA, Fronius, KACO, ABB, Kostal, SolarEdge, PrimeVOLT, ABi-Solar Сонячні панелі: Trina Solar, ABi-Solar, SunPower, Jinko Solar, Hanwha Q CELLS, LONGi Solar

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Відгуки:

+Максим

17.10.2017

Я вибирав серед багатьох компаній, але вибрав Теплоціль, тому що ця компанія схоже єдина хто насправді орієнтуються в тому що робить. Там знають як зробити систему такою що не просто буде працювати, а буде працювати правильно, безпечно і багато років. Мені було детально розказано все з інженерної, фізичної і економічної точки зору. Ми разом вибрали ту конфігурацію, яка підійшла найкраще для мене. До монтажу, допомозі з документами в мене теж не було ніяких зауважень.

image
image