ІМЦ Теплоціль

В процесі виконання: 0
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Наша компанія Теплоціль була заснована в 2008 році. Вже через 2 роки було прийнято рішення перепрофілювання діяльності на реалізацію та монтаж сучасного економічного та екологічного теплового обладнання. Також компанія почала впроваджувати енергозберігаючі рішення для приватних та комерційних замовників. Основним напрямком в цих рішеннях стало впровадження геліосистем та сонячних електростанцій. З 2015 року, завдяки збільшенню державної підтримки відновлюваних джерел енергії («зелений тариф»), наша компанія зробила впровадження сонячних електростанцій пріоритетним напрямком своєї роботи. На сьогодні основною ціллю спеціалістів нашого підприємства є подальший розвиток сонячної енергетики на території Західного регіону і впровадження сучасних комплексних підходів як для приватних господарств, так і для фізичних осіб. Інженерно-монтажна компанія «Теплоціль» є професійною командою однодумців, напрямком роботи яких є проектування та монтаж інноваційних рішень в відновлюваній енергетиці. Ми проводимо розрахунки, проектні роботи та встановлюємо: 1. Мережеві сонячні електростанції приватним споживачам (для власних потреб в електрозабезпеченні і для збуту надлишку в загальну електромережу України згідно «зеленого тарифу». 2. Автономні сонячні електростанції приватним споживачам, які не мають доступу до загального електропостачання, мають постійні перебої з енергопостачанням, або бажають повністю відмовитись від централізованого енергопостачання. 3. Сонячні електростанції для власного споживання малим та середнім бізнесом. 4. Системи збереження енергії засновані як на автономних так і на мережевих сонячних електростанцій для забезпечення енергонезалежності господарства. 5. Системи фотоелектричного підігріву води для побутового споживання. 6. Геліосистеми, розраховані на приватні домогосподарства, а також на комерційні і державні підприємства. 7. Комплексні рішення щодо енергозбереження. 8. Економічні сучасні системи опалення та підігріву води (теплові насоси) Переваги компанії Теплоціль: 1. Надання консультацій і розгорнутих відповідей щодо альтернативних джерел енергії. 2. Надання розрахунків оптимального варіанту з врахуванням особливостей конкретного об’єкта. 3. Реалізація тільки якісного сертифікованого обладнання. 4. Гарантія якості виконаної роботи і оперативна сервісна підтримка. 5. Робота з Ощадбанком та Укргазбанком по наданню «зеленого тарифу».

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Центральний офіс: Львів, вулиця Городоцька 140

image

Компанія працює з обладнанням таких брендів:

Інвертори: SMA, Fronius, KACO, ABB, Kostal, SolarEdge, PrimeVOLT, ABi-Solar Сонячні панелі: Trina Solar, ABi-Solar, SunPower, Jinko Solar, Hanwha Q CELLS, LONGi Solar

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Відгуки:

+Максим

17.10.2017

Я вибирав серед багатьох компаній, але вибрав Теплоціль, тому що ця компанія схоже єдина хто насправді орієнтуються в тому що робить. Там знають як зробити систему такою що не просто буде працювати, а буде працювати правильно, безпечно і багато років. Мені було детально розказано все з інженерної, фізичної і економічної точки зору. Ми разом вибрали ту конфігурацію, яка підійшла найкраще для мене. До монтажу, допомозі з документами в мене теж не було ніяких зауважень.

image
image