Правильне електроживлення

В процесі виконання: 4
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Наша компанія працює на ринку з 2011 року і є високоефективним та надійним підприємством, яке займається встановленням обладнання для використання сонячної енергії. Ми володіємо величезним практичним досвідом і застосовуємо в роботі інноваційні інженерні розробки, що дає можливість швидкого і високоякісного встановлення сонячних електростанцій, геліосистем незалежно від рівня складності. Чому "Правильне електроживлення" стане корисним для вас: 1. За час роботи нами реалізовано понад 1250 сонячних електростанцій, при цьому біля 90 відсотків з них згідно з умовами «зеленого тарифу». 2. Ми працюємо напряму з виробниками без посередників, тому вам не потрібно переплачувати за покупку обраного обладнання. Крім того, додатково ви можете отримати знижку від 3 до 15 відсотків. 3. Штат компанії "Правильне електроживлення" складається з висококласних спеціалістів зі спеціалізованою технічною освітою і великим практичним досвідом встановлення обладнання, що пропонується підприємством. 4. Завдяки великому асортименту обладнання (понад 40 торгових марок, які створені виключно провідними світовими виробниками) кожен може підібрати сонячну електростанцію, яка необхідна саме йому. 5. Ми займаємось індивідуальним підбором енергоефективних станцій, що дозволяє забезпечити автономність об’єкту, або максимально економити енергетичні ресурси. 6. Ми розраховуємо необхідні потужності, вартість необхідного обладнання і робіт по його встановленню, а також терміни окупності систем. 7. Наші спеціалісти грамотно, оперативно і в найкоротші терміни змонтують необхідну систему. В спектр наших послуг входить також забезпечення запуску і налагодження електросистеми. 8. Усі встановлені системи забезпечуються гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. На час можливого ремонту системи може бути надане тимчасове змінне обладнання. 9. Надлишок електричної енергії можна реалізувати згідно з «зеленим тарифом», отримавши додатковий пасивний прибуток до 6 тисяч євро на рік. Обираючи "Правильне електроживлення", ви забезпечуєте себе тільки високоякісними, перевіреними сонячними батареями, мережевими та гібридними інверторами, солярними дротами, конекторами, захисною автоматикою, системами кріплення, монтажем та обслуговуванням, а також готовими сонячними електростанціями. Ми виконуємо встановлення систем «під ключ». Гарантія на наше обладнання – до 30 років включно!

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Центральний офіс: Львів, вулиця Городницька 56 , оф.1

image

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Замовлення у процесі виконання:

Мережева СЕС 15 кВт
Вінницька обл.
Вартість виконання: 10260$
Мережева СЕС 30 кВт (без документального супроводу)
Львівська обл.
Вартість виконання: 19920$
Мережева СЕС 10 кВт
Київська обл.
Вартість виконання: 6464$
Мережева СЕС 30 кВт
Хмельницька обл.
Вартість виконання: 17242$

Відгуки:

+Тарас

28.02.2017

Монтажем сонячної електростанції більш ніж задоволений. Професійно підібрана комплектація, якісно та швидко виконаний монтаж. Кабелю було використано більше ніж передбачалось проте додаткових коштів ніхто не вимагав, що приємно здивувало. Рекомендую ))

+Viktor Turanskyy

23.08.2018

Станція встановлена без затримок, якісно і зараз працює на повну потужність. Все зроблено згідно договору.

+Олександр Строна

15.02.2019

Під час оцінки проетку, на місце приізжав і інженер, і керівник компаніі для надання необхідних консультацій. Монтаж конструкцій бригадою, яку очолував Тарас був проведений швидко та професійно, згідно з домовленостями по часу не дивлячись на погодні умови. Дуже оперативно була рекція на всі уточнення та зміни по проетку під час його реалізаціі. Бригада діяла злагоджено. Інженер Вадим, який винонував підключення та прокладку кабеля , свою частину роботи робив професійно та грунтовно. Всі питання, які виникали по ходу робіт, вирішувались швидко та професійно з необхідними поясненнями. Під час створення домовленостей, оформлення угоди та паперів менеджер Святослав відповідав на питання та реагував на мої побажання, як клієнта конструктивно, вчасно та клієнтоорієнтовано. Всім дуже велике ДЯКУЮ! Було приємно співпрацювати!

+Александр

29.05.2019

Все гаразд, якщо не враховувати затримку з поставкою обладнання на 2 тижні.

+анд

05.12.2019

Роботою задоволений. Монтаж виконано професійно та досить швидко. Все працює. Позитив: 1. Хлопці монтажники працювали від ранку і поки не стемніє. 2. Інженер, що монтував інвертор і виконував підключення дуже відповідальний, все зробив на совість. До його роботи жодних зауважень. 3. Змонтовано поворотна конструкція, яка дозволяє вибирати оптимальний кут панелей залежно від висоти сонця. негатив: 1. Є дрібні упущення при монтажі несучої конструкції, які виявились в процесі експлуатації. Десь болт забули проварити, десь пішло відхилення кута нахилу площини. Хлопці поспішали. Але це дрібниця, яку я можу усунути самостійно без проблем. 2. Була затримка з доставкою панелей, плюс розвантажувати 2,5т. прийшлось власними силами... Добре, що сусід допоміг. :) 3. При експлуатації в зимовому положенні і в зимовий період є часткове затінення панелей попередніми рядами. Впевнений, ця проблема відпаде, коли сонце підніметься вище, але при проектуванні можна було б це якось врахувати і зіграти на різниці висот кріплення панелей.

+Andriy Sepyk

06.12.2019

Монтажники встановили і налаштували станцію швидко і професійно. Зауважень немає. Рекомендую цю компанію.

+ігор

09.12.2019

Хлопці виконали роботу без зауважень. Швидко змонтували станцію, налагодили її і допомогли з оформленням "зеленого" тарифу. Щиро вдячний їм і керівництву компанії.

+Олена Маламуж-Святець

11.12.2019

Замовляла панелі, інвертор та електрофурнітуру. Саме цю компанію обрала через найкращу із запропонованих ціну/якість. Все завезли вчасно, як і домовлялись. Задоволена їх оперативністю.

image
image