Правильне електроживлення

В процесі виконання: 4
Компанія перевірена!

Представник сервісу Джоуль особисто перевірив діяльність даної компанії та рекомендує її до співпраці.

Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Сонячну енергію можна використовувати ефективно і наша компанія з 2011 року успішно доводить справедливість цього твердження. Великий практичний досвід і застосування новітніх інженерних розробок дозволяють нам швидко і якісно встановлювати сонячні електростанції, геліосистеми будь-якої складності. Чому Вам необхідно вибрати саме нас: 1. Реалізували більше 750шт. сонячних електростанцій і з них 90% по зеленому тарифу. 2. Працюємо без переплати по всій території України 3. Наші фахівці з профільною технічною освітою і практичним досвідом використаня пропонованого товару. 4. Великий вибір - пропонуємо обладнання більше 40-ти торгових марок провідних виробників. 5. Індивідуальний підбір ефективного обладнання для забезпечення автономності об'єкта або економії енергоресурсів. 6. Розрахунок необхідних потужностей, вартості обладнання та монтажу, окупності системи. 7. Грамотний і оперативний монтаж системи, запуск і налагодження. 8. Гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання. Можливагаряча підміна на час ремонту! Надайте нам виконання всіх робіт з налаштування та підключення вашої системи і ми забезпечимо якісний результат!

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Центральний офіс: Львів, вулиця Городницька 56 , оф.1

image

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Замовлення у процесі виконання:

Мережева СЕС 30 кВт (лише поставка обладнання)
Кiровоградська обл.
Вартість виконання: 12488$
Мережева СЕС 30 кВт (без документального супроводу)
Львівська обл.
Вартість виконання: 19920$
Мережева СЕС 30 кВт
Хмельницька обл.
Вартість виконання: 25480$
Мережева СЕС 10 кВт
Львівська обл.
Вартість виконання: 6256$

Відгуки:

+Тарас

28.02.2017

Монтажем сонячної електростанції більш ніж задоволений. Професійно підібрана комплектація, якісно та швидко виконаний монтаж. Кабелю було використано більше ніж передбачалось проте додаткових коштів ніхто не вимагав, що приємно здивувало. Рекомендую ))

+Viktor Turanskyy

23.08.2018

Станція встановлена без затримок, якісно і зараз працює на повну потужність. Все зроблено згідно договору.

+Олександр Строна

15.02.2019

Під час оцінки проетку, на місце приізжав і інженер, і керівник компаніі для надання необхідних консультацій. Монтаж конструкцій бригадою, яку очолував Тарас був проведений швидко та професійно, згідно з домовленостями по часу не дивлячись на погодні умови. Дуже оперативно була рекція на всі уточнення та зміни по проетку під час його реалізаціі. Бригада діяла злагоджено. Інженер Вадим, який винонував підключення та прокладку кабеля , свою частину роботи робив професійно та грунтовно. Всі питання, які виникали по ходу робіт, вирішувались швидко та професійно з необхідними поясненнями. Під час створення домовленостей, оформлення угоди та паперів менеджер Святослав відповідав на питання та реагував на мої побажання, як клієнта конструктивно, вчасно та клієнтоорієнтовано. Всім дуже велике ДЯКУЮ! Було приємно співпрацювати!

+Александр

29.05.2019

Все гаразд, якщо не враховувати затримку з поставкою обладнання на 2 тижні.

image
image