SolarWind

В процесі виконання: 0
Контакти
Контакти доступні тільки для авторизованих користувачів

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

Наша компанія «СоларВінд Сістемс» є молодим підприємством, що швидко розвивається і набуває широкої популярності в галузі відновлюваної енергетики та нетрадиційних джерел енергії. Фахівці SolarWind зайняті в наданні об’ємного спектра послуг (від консультацій потенційних замовників та прорахування проекту до запуску в роботу та сервісу встановленого обладнання)зі встановлення сонячних та вітрових електростанцій. Ми, у своїй роботі, використовуємо виключно індивідуальний підхід до кожного конкретного проекту, адже немає ні однакових дахів (в разі дахового розташування сонячної електростанції, ні однакових земельних площадок (в разі наземного розташування). В результаті ми пропонуємо клієнтам тільки оптимальні рішення, які відповідають технічному завданню та економічним можливостям кожного замовника. Основним напрямком роботи компанії SolarWind є реалізація: 1. Вітрових електростанцій.
 • Проведення енергоаудиту та зняття замірів для виявлення можливих енергетичних втрат на об’єкті, а також отримання розуміння того, яке обладнання необхідно встановити.
 • Індивідуальне проектування. Практично найвідповідальніший ефект, від якого залежить наскільки ефективно та довго зможе працювати вітрова електростанція. Після запуску системи вся проектна документація передається власнику.
 • Проведення кваліфікованих монтажних робіт та доставка обладнання на об’єкт. 
• Професійне сервісне обслуговування обладнання. Після того як обладнання встановлене та запущене в експлуатацію, наші бригади здійснюють його періодичне обстеження, профілактику та обслуговування, з метою виявлення можливих набутих дефектів та їх усунення. 2. Сонячних електростанцій. • Проведення енергоаудиту та зняття замірів для виявлення можливих енергетичних втрат на об’єкті, а також отримання розуміння того, яке обладнання необхідно встановити.
 • Індивідуальне проектування. 
• Проведення кваліфікованих монтажних робіт та доставка обладнання на об’єкт. Наші спеціалісти прикладають максимум зусиль, щоб клієнт отримав не тільки якісно встановлену електростанцію, але і отримав її в стислі терміни.
 • Професійне сервісне обслуговування обладнання. 3. Теплових насосів. 
4. Акумуляторних батарей. 
5. Стабілізаторів напруги.
 6. АВР.
 7. Електрощитових.
 8. Джерел гарантованого електроживлення.

Новини про компанію (з Інтернету):

    Новин про компанію поки що немає.

  • Компанія будує: домашні СЕС

Компанія працює з обладнанням таких брендів:

Інвертори: Huawei, Fronius, Steca Elektronik Сонячні панелі: JA Solar, AmeriSolar

Компанія надає послуги у наступних областях:

Компанія збудувала станції у наступних регіонах:

Комерційні СЕС
Домашні СЕС

Портфоліо:

Відгуки:

Відгуків поки що нема.
image
image