Мережева СЕС 20 кВт (без монтажу)

Статус: Виконано

Поставка обладнання та комплектуючих

  • Необхідна потужність СЕС: 20 кВт
  • Конкретні параметри
    • SMA aбо ABB інвертор
  • Куди доставити обладнання: Леськи, Черкаська обл.

Документальний супровід

  • Потрібна допомога у підключенні до енергомережі та оформленні “зеленого” тарифу

GOING SOLAR

Відгуків: 1
GOING SOLAR
$17425

Поставка обладнання та комплектуючих: $17425

Доброго часу доби! ТОВ "Гоін Солар" пропонує Вам кращий набір обладнання по співвідношення ціна/якість:
*сонячні панелі JA Solar 265w - 80 шт = 11 200 $ (компанія JA Solar входить до "Топ-10 світових виробників" сонячних панелей. Високая кість обладнання, гарантія 1= виробника 10 років, високий ККД, стійкі до природних стихій - вітру, граду, тощо)
*інвертор мережевий SMA Sunny Tripower 20000 TL-30 = 3 720 $ (3-фазний інвертор, кращий серед аналогів, більшість електроніки, з якої складається інвертор SMA, є унікальною та запатентованою. Гарантія 5 років)
*кріплення для сонячних панелей на даху - комплект на 80 панелей = 1 920 $ (легкий алюмінієвий профіль та комплектуючі з нержавіючої сталі, не створює зайвого тиску на дах за рахунок малої ваги, гаратнтія виробника 20 років, країна виробник - Німеччина)
*кабель для фотоелектричних систем - 200м = 240 $ (Справжня німецька якість, багатожильний, вогнетривкий, гнучкий кабель з подвійною ізоляцією. Гарантія 25 років)
*Конектори МС4 - 10 пар = 45 $ (краще рішення на ринку - справжня німецька якість)
*захисне та комутаційне обладнання ( вимикачі, щитки, гофро-труби, інші засоби для прокладання кабелю) = 300 $

Надаємо безумовну гарантію на обладнання - при настанні гарантійного випадку, всі клопоти по ремонту та замімі обладнання, ми беремо на себе.

Документальний супровід: $0

БЕЗКОШТОВНО. Надаємо всі необхідні консультації.
Всі необхідні документи до обладнання, які потрібно буде подати до РЕМу, ми надаємо разом з обладнанням. Вам потрібно буде тільки відкрити рахунок в банку для виплат по "зеленому тарифу" та додати документи власні (паспорт, ІПН) та ті, що засвідчують право власності на будинок і земельну ділянку. Також потрібно буде двічі звернутися до РЕМу - 1) отримати ТУ та при потребі збільшення потужності оплатити дані послуги 2) написати заяву на отримання "зеленого тарифу" та придбати спеціальний лічильник.

image